صدای کولر گازی

صدای کولر گازی


[vc_row content_placement=”middle” height=”auto”][vc_column][vc_column_text]

5 دلیل اصلی صدای کولر گازی و داکت اسپیلت.یکی از مشکلات و ایرادهای کولرگازی که باعث وجود مشکل در آسایش میشود صدای غیر معمول کولرگازی میباشد.این صدای ناهنجار ممکن است از یونیت داخلی(پانل) کولرگازی باشد,ویا از یونیت خارجی کولرگازی کندانسور.این صدا های ناهنجار و غیر عادی دلایل مختلفی میتواند داشته باشد,5 دلیل اصلی صدای کولر گازی و داکت اسپیلت.اما بطور کلی و برحسب مشاهدات مکرر,این صدا میتواند از نا بالانس بودن فن یونیت خارجی کولرگازی یا فن یونیت داخلی کولرگازی باشد.و یا اینکه پایه های کمپرسور کولرگازی لق یا شل شده باشد,که نیاز به آچارکشی داشته باشند.دلیل دیگر میتواند شکستن پره های بلوور پانل که در اثر وارد کردن جسم خارجی در پانل میباشد.باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement=”middle” height=”small”][vc_column][vc_column_text]

دلایل صدای کولر گازی چیست؟

کولرهای گازی یا اسپیلت ها از دو قسمت تشکیل شده اند و پنل داخلی در داخل ساختمان و پنل خارجی در فضای بیرون از منزل در فضای آزاد نصب می شود.گاهی وجود برخی از عوامل خارجی و یا معیوب بودن قطعات کولر گازی باعث می شود که این دستگاه صدایی بیشتر از صدای نرمال خود داشته باشد که باعث اذیت و آزار افراد خانواده و یا حتی همسایه ها شود در این مقاله ۵ دلیل اصلی صدای کولر گازی را بررسی می کنیم.

بسیار مهم: نحوه باز کردن پنل داخلی کولر گازی

۱ – وجود جسم خارجی در کندانسور

اگر کولرگازی شما در حالت طبیعی کار می کند اما ناگهان صدایی از آن می شنوید احتمال دارد که یک جسم خارجی در داخل آن افتاده باشد به علت اینکه پنل خارجی کولر گازی در فضای بیرون از ساختمان قرار دارد می تواند محلی برای لانه کردن جانوران موزی و یا پرندگان باشد.5 دلیل اصلی صدای کولر گازی و داکت اسپیلت

در چنین حالتی سریعا دستگاه را خاموش کنید و برق آن را قطع کنید سپس توسط یک چراغ قوه داخل دستگاه را دقیق نگاه کنید. اگر جسم خارجی یا حیوانی بود آن را خارج کنید.

۲ – شکستن تیغه های فن

در برخی از موارد گیر کردن جسمی به تیغه های فن باعث شکسته شدن و تاب برداشتن تیفه های فن می شود. پره های فن را با دقت نگاه کنید اگر انحنایی در آن وجود دارد آن را به حالت اول برگردانید.5 دلیل اصلی صدای کولر گازی و داکت اسپیلت

اگر نتوانستید این کار را انجام دهدید با فدک سرما مرکز تخصصی تعمیر کولر گازی تماس بگیرید تا به یاری شما بشتابند.

۳ – تراز نبودن دستگاه

پنل خارجی کولر گازی و پنل داخلی کولر گازی از نظر تراز بودن دارای اهمیت زیادی می باشد . در صورتی که هنگام نصب کولر گازی به تراز نبودن آنها دقت داده نشده باشد این تراز نبودن به مرور زمان باعث می شود که دستگاه به صدا درآید .

در چنین حالتی باید از یک نصاب کولر گازی بخواهید تا برای تراز کردن دستگاه شما در محل حاضر شود تا به رفع مشکل بپردازد.

۴ – قاب جلوی کولر گازی

یکی دیگر از دلایل صدای کولر گازی می تواند به علت درست نبستن درب جلوی پنل کولر گازی باشد که هنگام کار کردن کولر گازی باعث ایجاد صدای تق تق و چکش مانند از دستگاه می شود . در چنین حالتی به آرامی قاب جلوی پنل را ببندید.

۵ – لق شدن پایه های کندانسور

ممکن است مهره ها یا پایه های پنل خارجی کولر گازی شل شده اند و هنگام کار کردن دستگاه صدا می دهند. در چنین حالتی نیاز به آچار کشی دستگاه می باشد.

۶ – عدم روغن کاری دستگاه

وقتی موتور فن به درستی روغن کاری نشده باشد ویا دچار مشکل شده باشد می تواند منجر به سر و صدای کولر گازی شود. در چنین حالتی دستگاه را خاموش کنید تا از خسارات بیشتر به دستگاه جلوگیری شود.5 دلیل اصلی صدای کولر گازی و داکت اسپیلت

برای این کار با یک تعمیرکار کولرگازی تماس بگیرید تا به وسیله تخصص خود با تعمیر کولر گازی به رفع صدای کولر گازی شما بپردازد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement=”middle” height=”auto” bg_type=”bg_color” bg_color_value=”#c0ced8″][vc_column][vc_column_text]

به فدک سرما برای سرویس و تعمیر کولر گازی در کرج اعتماد کنید

مجموعه فدک سرما سالهاست که در زمینه سرویس و تعمیر کولر گازی در کرج دارای تخصص و مهارت کافی می باشد . همیشه در تلاش بوده است تا اعتماد مشتری را راس اهداف خود قرار دهد.در این مجموعه کلیه خدمات سرویس کولر گازی در کرج / تعمیر کولر گازی  در کرج / نصب کولر گازی  در کرج /شارژ گاز کولر گازی و در کرج و … صدها خدمات کولر گازی  در کرج ارائه می شود

تماس با ما

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement=”middle” height=”small”][vc_column][vc_column_text]

فدک سرما دارای برترین تعمیرکار کولر گازی در کرج می باشد.

انتخاب سرویس کار و تعمیرکار کولر گازی در کرج یکی از مهم ترین و پر مسئولیت ترین بخش در مجموعه تعمیرگاهی کولر گازی  در کرج می باشد.دارا بودن تخصص و مهارت در زمینه سرویس و تعمیر کولر گازی دارا بودن مدرک فنی حرفه ای برای تعمیرکاران می باشدتاهل ، تعهد، عدم سوء سابقه  و همچنین گواهی عدم اعتیاد شرایطی است که مجموعه فدک سرما به طور جد از نیروهای خود دریافت می کند.وجه تمایز تعمیرکاران فدک سرما نسبت به مراکز دیگر در تعمیر کولر گازی  موارد فوق می باشد.همین امر موجب می شود تا مشتریان با خیالی آسوده و راحت هم در زمینه تخصصی تعمیرات کولر گازی  در کرج و همچنین از نظر اخلاقی و شخصیتی می توانند به نیروها و تعمیرکاران مجموعه فدک سرما اعتماد داشته باشند.

فدک سرما
فدک سرما

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

 

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.