تعمیر هواساز در کرج


[vc_row][vc_column][vc_column_text]

هواساز چیست؟

هواساز چیست؟دستگاه هواساز (Air Handling Unit) یکی از پرکاربرد ترین دستگاه های تهویه مطبوع در دنیا می باشد که همراه با چیلر، موتور خانه مرکزی جهت سرمایش و گرمایش از طریق کانالهای از پیش تعبیه شده هوا کاربرد دارد. هواساز ها از یک فن دمنده بزرگ تشکیل شده که در مسیر خروجی آن کویل های آبگرم و آب سرد تعبیه شده است. انواع فن کوئل ها را میتوان نوعی هواساز نامید با این تفاوت که دستگاه هوا ساز بر روی پشت بام نصب شده، ظرفیت بسیار بالاتری دارد و در انتقال هوای مطبوع در آن از کانال استفاده می شود، همچنین هواساز میتواند هوای خود را از دستگاه ایرواشر تامین کند. عمل کنترل دمای محیط در سیستم هواساز توسط ترموستات ها انجام میگیرد که میتوانند در محیط و یا کانال برگشت هوا نصب شده و دستگاه را قطع و وصل و کنترل نمایند. هواساز از سه کانال هوای رفت، هوای برگشت محیط و هوای تازه تشکیل شده است. هواساز ها بر حسب نیاز به صورت افقی و عمودی ساخته میشوند. محاسبه افت فشار استاتیکی در طول کانال هوا برای انتخاب ظرفیت هواساز مهم و حائز اهمیت می باشد. مزیت دستگاه هواساز نسبت به یونیت های فن کوئل عدم وجود لوله کشی طولانی آب در مسیر فن کوئل بوده که باعث فرسودگی و زنگ زدگی و هزینه های تعمیر و نگهداری میشوند در حالی که کانال کشی دستگاه هواساز باصرفه بوده و هزینه های تعمیر و نگهداری پایینتری دارد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement=”middle” height=”small” bg_type=”bg_color” bg_color_value=”#a7d686″][vc_column][vc_column_text]

به فدک سرما برای سرویس و تعمیر هواساز در کرج اعتماد کنید.

مجموعه فدک سرما سالهاست که در زمینه سرویس و تعمیر هواساز در کرج دارای تخصص و مهارت کافی می باشد . همیشه در تلاش بوده است تا اعتماد مشتری را راس اهداف خود قرار دهد.در این مجموعه کلیه خدمات سرویس در کرج / تعمیر هواساز در کرج…..و صدها خدمات دیگر در کرج ارائه می شود.هواساز چیست؟

تماس با ما

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement=”middle” height=”small”][vc_column][vc_column_text]

فدک سرما دارای برترین تعمیرکاران در کرج می باشد.

انتخاب سرویس کار و تعمیرکار در کرج یکی از مهم ترین و پر مسئولیت ترین بخش در مجموعه تعمیرگاهی  در کرج می باشد.

دارا بودن تخصص و مهارت در زمینه سرویس و تعمیرات  دارا بودن مدرک فنی حرفه ای برای تعمیرکاران می باشد.

تاهل ، تعهد، عدم سوء سابقه  و همچنین گواهی عدم اعتیاد شرایطی است که مجموعه فدک سرما به طور جد از نیروهای خود دریافت می کند.

وجه تمایز تعمیرکاران فدک سرما نسبت به مراکز دیگر در تعمیرات موارد فوق می باشد.

همین امر موجب می شود تا مشتریان با خیالی آسوده و راحت هم در زمینه تخصصی تعمیرات هواساز در کرج و همچنین از نظر اخلاقی و شخصیتی می توانند به نیروها و تعمیرکاران مجموعه فدک سرما اعتماد داشته باشند.

(هواساز چیست؟)

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

2 دیدگاه

  • سلام وقت بخیر
    احمدی هستم از بندرعباس
    یه سردخونه 200 تنی نیاز دارم زیر صفر و بالای صفر چقد تمام میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.