در این بخش ، سؤالاتی را مشاهده می کنید که بیشتر از همه به ذهن مخاطبان فدک سرما خطور می کند. پیشنهاد می کنیم شما هم قبل از تماس با ما ، ابتدا نگاهی به این سؤالات بیاندازید.

“چرا باید به مجموعه فدک سرمایه اعتماد کنم؟؟؟”

متاسفانه با این وضعیت اقتصادی و شرایطی که در جامعه حاکم می باشد اعتماد به تکنسین و تعمیرکاران کاری بسیار سخت است.
به زبان ساده ، به هر تکنسین و تعمیر کاری نمی‌توان اعتماد کرد هم از لحاظ انجام دقیق کار و هم از لحاظ هزینه.
خدمات فنی فدک سرما با سابقه ای بالغ بر ۱۰ سال و در اختیار داشتن نیروهای مجرب و با تجربه با تعهد و دارای مدرک فنی حرفه ای و همچنین دارا بودن مجوز کسب و اشتغال از اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی و صنعتی استان البرز مفتخر به ارائه خدمات به شما همشهریان می باشد
کوچکترین تخلف و دریافت هزینه اضافه و عدم تعمیر درسته کولر گازی را می توان به اتحادیه گزارش نمود و مشکل را پیگیری کرد
اما توجه داشته باشید مجموعه هایی که فاقد جواز کسب و مهارت فنی حرفه ای می باشند میتوانند به راحتی سر شما کلاه گذاشته و شما هیچ راهی برای پیگیری و وصول هزینه خود را نخواهید داشت.

آیا تعمیرکار بدون هماهنگی با من در زمان مقرر مراجعه می کنن؟”

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

“در صورت بروز مجدد مشکل دوباره هزینه دریافت میشود؟”

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مرکز خدمات تماس گرفته اید در کمتر از ۹۰ روز دوباره ایجاد شود این مرکز با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برطرف نماید.

“آیا امکان تهیه قطعه کولر توسط خودمان وجود دارد؟”

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

“چه اطمینانی برای حفظ حریم خصوصی به من داده می شود؟”

تمامی متخصصان این مرکز علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

“چطور و در چه زمانی هزینه را پرداخت می کنم؟”

شما می توانید زمانی که کار به اتمام رسید و تکنسین مشکل را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب شرکت واریز نمایید، البته قابل ذکر است که اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشد مقداری از هزینه به عنوان بیانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

اگر از خدمات ارائه شده راضی نباشم چه اتفاقی می افتد؟”

داشتن 12365 مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات این مرکز است ولی در صورتی که به هر عنوان شما از خدمات این مرکز رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

“آیا شما قطعات لوازم را به صورت جداگانه می فروشید؟”

این مرکز به هیچ عنوان اقدام به فروش قطعات و لوازم یدکی نمیکند مگر زمانی که تعمیرکار دستگاه را بازدید کرده و نیاز به تعویض قطعات و لوازم باشد.