تعمیر سردخانه در کرج

تعمیر سردخانه در کرج


تعمیر سردخانه به مجموعه خدمات گفته می شود که روی یک سردخانه که دارای عیب است انجام می شود تا این مجموعه هماهنگ و بدون عیب و نقص کار کند. با توجه به اینکه سردخانه دارای ساختمان پیچیده ای می باشند تعمیر سردخانه نیازمند تخصص، دانش کافی و تجربه می باشد. گروه فنی فدک سرما ، مرکز تخصصی تعمیر سردخانه در کرج ، ارائه دهنده عالی ترین خدمات در این حیطه است.

مرکز تخصصی تعمیر سردخانه در کرج
مرکز تخصصی تعمیر سردخانه در کرج

چرا باید سردخانه سرویس شود ؟

یکی از بزرگترین دغدغه های دارندگان سردخانه و مشاغلی که شغل آنها ایجاب می کنند مواد اولیه و یا محصول نهایی خود را درون سردخانه نگه دارند این است که دمای سردخانه بالا رفته و یا به عبارتی سردخانه به مشکل برخورد کند و باعث شود که مواد و یا محصول خراب شود.

از شما دعوت میکنیم مقاله تعمیر چیلر در کرج را نیز مطالعه بفرمایید

در بسیاری از موارد مشاهده گردیده است که با خراب شدن سردخانه و بالا رفتن دما مالک آن مجموعه با هزینه بسیار بالا مطرح گردیده و هزینه های جبران ناپذیری را پرداخت نموده است از قبیله فاسد شدن گوشت خراب شدن مواد اولیه غذا از بین رفتن محصولات کشاورزی، فاسد شدن مواد اولیه پلاستیکی و صنعتی، از بین رفتن مواد دارویی و شیمیایی و مواردی مشابه آن. پس با این تفاسیر به لزوم و اهمیت سرویس و تعمیر سردخانه پی می بریم. به طور مثال اگر مالک یک مجموعه مانند یک مجموعه مواد غذایی اگر در ابتدای فرد و به صورت دوره ای و سالیانه و یا ماهیانه تمام ادوات سرد خانه خود را از قبیل سردخانه زیر صفر و سردخانه بالاتری را مورد سرویس ، راه اندازی اولیه قرار دهد. با خاطری آسوده و مطمئن می توانند یک دوره را بدون هیچگونه مشکل و ریسکی سپری کنند.

به این نکته مهم توجه داشته باشید سرویس و راه اندازی تجهیزاتی مانند سردخانه توسط افراد غیرمتخصص و ناشی نه تنها کمکی به بهینه‌سازی مصرف و راندمان بالای سر خانه نمیکنند،بلکه بصورت برعکس می توانند ضررها و زیان های بسیاری را به سردخانه وارد نماید. پس در انتخاب تکنسین و سرویس کار برای تعمیر سردخانه در کرج خود بسیار دقت نمایید که از افراد و تکنسین های متخصص مجرب و متعهد و همچنین آموزش دیده استفاده نمایید.

چگونه سردخانه را در کرج سرویس کنیم ؟

 • برای سرویس داکت اسپلیت در کرج باید مراحل زیر با دقت و تخصص صورت گیرد:
 • شستشوی کویل یونیت خارجی،کندانسور با دستگاه کارواش از داخل و خارج
 • نظافت و سرویس یونیت داخلی،شستشوی فیلتر ها و در صورت لزوم تعویض فیلترهای هوا
 • آچارکشی کلیه اتصالات کمپرسور و لوله های گاز
 • آچارکشی کلیه اتصالات و شیر های رفت و برگشت گاز
 • تست گاز و در صورت نیاز شارژ گاز
 • تست آمپر مصرفی کمپ سور(عملکرد کمپرسور)تعمیر سردخانه در کرج
 • آچارکشی تابلو برق دستگاه و چک نمودن کابل های برق و اتصالات برقی(سوختگی و پوسیدگی)

به همین دلیل بسیاری از صاحبان مشاغل صنعتی و کارخانه ای در بازه های زمانی منظم به منظور سرویس و نگهداری تجهیزات، نیازمند استفاده از این خدمات هستند اما همواره یکی از دغدغه های آنان این است که این کار را بر عهده چه کسانی و چه مجموعه ای قرار دهند تا نتایج به دست آمده از عملکرد تجهیزات راضی کننده باشد و پشتیبانی و تعمیرات سردخانه در کرج به بهترین شکل به انجام برسد؟

فدک سرما بزرگترین مرکز مجاز تعمیر سردخانه زیر صفری و بالای صفری و تعمیر چیلر در سراسر کرج و تهران

فدک سرما یکی از مراکز قابل اعتماد و با تجربه و تخصصی انواع تعمیرات سردخانه فریونی میباشد که سال هاست در این زمینه به مشتریان عزیز ارائه خدمات می کند و همیشه مورد اعتماد و رضایت مشتری بوده است .

شما می توانید جهت تکمیل اطلاعات خود مقاله تعمیر کولر گازی کرج  و نیز تعمیر سردخانه در کرج  را نیز مطالعه و از اطلاعات تخصصی این مطلب استفاده بفرمایید.

بزرگترین و تخصصی ترین مرکز مجاز و رسمی اجرا ، نصب ، سرویس و تعمیر سردخانه در سراسر ایران

(به متخصصین ما برای انجام هرگونه از خدمات سردخانه اعتماد کنید دارای مهارت و تجربه کاری درخشان میباشند)

چرا موتور سردخانه روشن نمی‌شود ؟

یکی از ایرادات مهم در کارکرد سردخانه کار نکردن کمپرسور مدار سردخانه که اصطلاحاً به آن موتور نیز گفته می‌شود می‌باشد. عدم کارکرد کمپرسور سردخانه می تواند ایرادات و احتمالات بسیاری داشته باشد که این احتمالات به دو دسته اصلی تقسیم می شود

 • قسمت الکتریکی و برقی در قسمت تابلو برق در مدار قدرت و یا فرمان.
 • ایراد در قسمت مکانیکی کمپرسور که می تواند شامل موارد و قطعات مکانیکی میل لنگ و شاتون و پیستون خود بدنه کمپرسور.
 • یا در مرحله آخر گاز کمپرسور سردخانه باشد.

همانطور که در مطالب قبلی عنوان گردید کمپرسورهای مدار سردخانه توسط انرژی الکتریکی مکانیکی توسط الکتروموتور و سیم پیچ تامین می‌شود. در نوعی از کمپرسورها که به نوع باز شناخته می‌شوند، کمپرسور انرژی خود را از یک الکتروموتور توسط رابط کوپلینگ و یا تسمه دریافت و کار می‌کند ؛ اما در نوع کمپرسورهای نیمه بسته سهمیه هرمتیک سیم پیچی الکتروموتور داخل خود پوسته کمپرسور تعبیه شده است و با جریان پیدا کردن و تبدیل نیروی الکتریکی به مکانیکی باعث می‌شود کمپرسور عملیات کمپرس کردن گاز را انجام دهد.

پس نتیجه با این تفاسیر متوجه می‌شویم که اگر سیم پیچ به داخل کمپرسور کار نکند کمپرسور نیز نخواهد توانست عملیات کمپرس را انجام دهد.

عدم کار کرد الکتروموتور کمپرسور می تواند در قسمت تابلو برق قسمت مدار فرمان و قدرت باشد ابتدا باید از ورود برق قدرت سه فاز و یا تکفاز به داخل تابلو برق اطمینان حاصل شود همچنین ولتاژ ورودی چک شود. برای چک کردن مدار فرمان می بایست تمام ادوات کنترلی مانند کنتاکتور. بی متال. کنترل فاز. کنترل بار. ترموستات.  و سایر ادوات کنترلی دیگر را چک نمود.

ایراد در قسمت مکانیکی کمپرسور سردخانه

قسمت مکانیکی کمپرسور سردخانه مانند یک موتور ماشین عمل قسمت میلنگ شاتون پیستون رینگ سوپاپ سرسیلندر و صفحه سوپاپ ها می باشد. زمانی که هر یک از این ادوات مکانیکی دچار مشکل گیرپاژ گیر و یا ایراد شوند الکتروموتور از حرکت ایستاده و باعث میشود به سیم پیچ کمپرسور فشار بیاید و افزایش جریان (آمپر) همین فشار می تواند باعث قطع برق در  تابلو برق شود.

کمبود گاز سردخانه

 1. کمبود گاز سرد خانه نیز می‌تواند یکی دیگر از علل کار نکردن کمپرسور سردخانه باشد.
 2. HI & LOW پرشر.
 3. زمانی که فشار گاز سردخانه از حد تعیین شده توسط اپراتور پایین‌تر بیاید( نشتی گاز) و یا اینکه فشار گاز آن در قسمت فشار بالا از حد تعیین شده بالاتر برود،
 4. توسط قطعه‌ای به نام های اند لو پرشر مدار فرمان کمپرسور قطع می شود و تا زمانی که فشار گاز به حد تعیین شده و نرمال نرسد کمپرسور استارت نمی شود.

ترمیستور کمپرسور سردخانه

در قسمت تخت ترمینال کمپرسور قطعه‌ای به نام ترمیستور وجود دارد کار این قطعه (ترمیستور) اندازه گیری مقدار دمای سیم پیچ کمپرسور می باشد که توسط یک سنسور پی تی سی ptc  مقدار اهم که نشانگر دمای سیم پیچ می باشد را آنالیز کرده و مدار فرمان استارت کمپرسور را از خود عبور می دهد. زمانی که دمای سیم پیچ کمپرسور به هر دلیلی مانند فشار زیاد کمبود گاز دو فاز شدن و یا موارد دیگر بالا برود این قطعه مدار فرمان کمپرسور را قطع کرده و تا زمانی که دمای آن به دمای تعیین شده و استاندارد نرسد اجازه استارت کمپرسور را نمی دهد.

ساخت سردخانه توسط گروه فنی فدک سرما :

مرکز تخصصی تعمیر سردخانه در کرج

با اطمینان و آرامش خاطر سرویس و تعمیر سردخانه در کرج را به ما بسپارید.

ما سالهاست که در زمینه  سرویس و تعمیر سردخانه در کرج فعالیت می کنیم و دارای سابقه کاری درخشان می باشیم و همیشه مورد اعتماد و  رضایت مشتری بوده ایم.

مرکز تخصصی تعمیر سردخانه در کرج

دلیل اعتماد مشتریان از بین هزاران تعمیرگاه به ما  برای تعمیر و راه اندازی  سردخانه در کرج

یکی از دلایلی که سبب اعتماد مشتریان به مرکز مجاز خدمات سردخانه  شده است استفاده از کارشناسان فنی متخصص و متبحر در این حوزه است. کلیه تعمیرکاران این مرکز تحت آموزش­های روز تعمیرات قرار گرفته‌اند. بنابراین به راحتی عیب یابی  را انجام می‌دهند و تمامی ایرادات احتمالی را به نحو احسنت با دقت و سرعت عمل بالا و در کمترین زمان ممکن برطرف می‌کنند. مسئولیت پذیری و ارائه خدمات پس از فروش نیز از دیگر دلایل اعتماد مشتریان به این مرکز است. به همین دلیل پس از انجام تعمیرات سردخانه  اگر با مشکلی مواجه شده باشید این مرکز با ارائه گارانتی معتبر کلیه مشکلات احتمالی را برطرف می‌کند.

در صورتی که در روزهای گرم و طاقت فرسای تابستان نتوانید خدمات کولر گازی را به موقع دریافت کنید مجبور خواهید بود هوای گرم و شرجی منزل را تحمل کنید. مرکز مجاز کولر گازی با وجود کارشناسان متخصص در حوزه نصب، جابجایی، تعمیرات و سرویس کلیه خدمات مورد نیاز مشتری را به نحو احسنت ارائه می‌کند.کافی است با نزدیک‌تر شعبه  مرکز مجاز تعمیر سردخانه تماس بگیرید تا تعمیرکاران این مرکز در محل حضور پیدا کنند و خدمات مد نظرتان را ارائه دهند. مرکز مجاز به صورت ۲۴ ساعته در خدمت مشتریان است. بنابراین حتی اگر روزهای تعطیل کولر گازی هومکس دچار مشکل شده باشد با اولین تماس می‌توانید نسب به عیب یابی و تعمیر ات آن اقدام کنید.

مرکز تخصصی تعمیر سردخانه در کرج

به چه دلیل فدک سرما بهترین مجموعه برای تعمیر سردخانه در کرج میباشد ؟

 • دارا بودن مجوز کسب از اتحادیه تعمیرکاران استان البرز.
 • سابقه ای بالغ بر ۱۰ سال در خدمات . گارانتی سه ماهه خدمات .در اختیار داشتن نیروهایی متخصص و حرفه ای .وقت شناسی و تعهد در زمان برای ارائه
 • خدمات .دریافت نرخ بها و اجرت طبق نرخ مصوب اتحادیه تعمیرکاران. داشتن شعب مختلف در سراسر مناطق کرج و تهران.

تفاوت فدک سرما با سایر مرکز سرویس و تعمیر سردخانه در کرج چیست ؟

بالغ بر ۹۰ درصد تعمیرگاهها و مراکز سردخانه در کرج فاقد جواز کسب و مدارک فنی حرفه ای در ارتباط با خدمات سرویس و تعمیر سردخانه در کرج میباشد.

مورد دوم که به نوعی مرتبط با مورد قبلی میباشد همانطور که عنوان گردید به دلیل عدم دارا بودن جواز کسب از اتحادیه تعمیرکاران استان البرز به همین دلیل این مراکز قادر به ارائه گارانتی معتبر و فاکتورهای رسمی و سربرگ به مشتریان نخواهند بود و این افراد سودجو از همین قضیه می‌توانند سوء استفاده کنند

مورد بعدی که یکی از امور بسیار مهم و حائز اهمیت در مجموعه فدک سرما میباشد تربیت و آموزش نیروهای مجرب و متخصص و همچنین متعهد به اصول اخلاقی و مشتری مداری می باشد.متاسفانه در شرایط کنونی جامعه اعتماد و در اختیار دادن، ….. و یا همچنین راه دادن افراد به منزل و محیط کار امری بسیار خطرناک می باشد.

در این شرایط مجموعه فدک سرما نهایت سعی و حساسیت لازم را در جذب نیروهای متعهد مجرب و متخصص در زمینه ارسال به منازل و محیط کار مشتریان به خرج داده است. به عنوان مثال: تمامی نیروهای مجموعه فدک سرما متاهل، فاقد سوء پیشینه، دارای کارت پایان خدمت، دارای مدارک فنی حرفه ای، و همچنین دارای شرایط ظاهری مناسب و موجه می باشند.

مرکز تخصصی تعمیر سردخانه در کرج

راه های تماس با فدک سرما جهت ثبت سفارش و مرکز تخصصی تعمیر سردخانه در کرج

مجموعه فدک سرما جهت آنکه شما عزیزان بتوانید خیلی راحت و در کمترین زمان سفارش خود را ثبت کنید و با ما تماس بگیرید راه های گوناگونی را قرار داده است و شما می توانید با توجه به امکانات موجود خود یک راههای ارتباطی در صفحه تماس با ما را انتخاب کنید.فدک سرما در زمینه سرویس و تعمیر و راه اندازی سردخانه در کرج در خدمت شما عزیزان میباشد.

مرکز تخصصی تعمیر سردخانه در کرجمرکز تخصصی تعمیر سردخانه در کرج

مرکز تخصصی تعمیر سردخانه در کرج

مرکز تخصصی تعمیر سردخانه در کرج

فدک سرما تشکیل شده است تیمی از متخصص ترین و متبحرترین تعمیرکار سردخانه در کرج  که در بهترین آموزشگاه های سطح کشور در زمینه تعمیر چیلر و سرویس چیلر مهارت و علم کافی را کسب کرده اند و علم خود را به روز کرده اند تعمیرکار سردخانه و سرویسکار سردخانه  در کرج فدک سرما علاوه بر داشتن علم به روز در زمینه تعمیرات سردخانه در کرج دارای سالها تجربه کاری درخشان با ارگانهای دولتی و ارگان های خصوصی و عموم مردم می باشد.

مرکز ما قابل اعتماد است چون کار ما همیشه قابل اعتماد مشتریان بوده است . مشتریان زیادی بعد از اینکه برای اولین بار از خدمات ما استفاده کرده‌اند به علت خدمات صادقانه و تخصصی جزو وفادارترین مشتریان ما هستند که در صورت نیاز هرکدام از دوستان و نزدیکان شان ما را پیشنهاد می‌دهند که این بزرگ‌ترین افتخار و برگ برنده ماست. این مجموعه یکی از مراکز مجاز و تحت نظر اتحادیه برودتی استان البرز می باشد و تمامی نرخ خدمات سردخانه طبق مصوبه و تعرفه این نهاد ارایه می گردد.

 

منابع و مواخذ مرکز تخصصی تعمیر سردخانه در کرج:

Callouts & Maintenance Services

Cold Room Repair & Services In Hyderabad

آموزش تعمیر سردخانه در کرجمقالات

تعمیر سردخانه در کرجتعمیر سردخانه کرجتعمیر سردخانه کرج 1400تعمیر سردخانه کرج 1401تعمیر سردخانه کرج 2 تنتعمیر سردخانه کرج 20متریتعمیر سردخانه کرج 24تعمیر سردخانه کرج 24 ساعتهتعمیر سردخانه کرج 24 متریتعمیر سردخانه کرج 30 متریتعمیر سردخانه کرج استان البرزتعمیر سردخانه کرج ام دی افتعمیر سردخانه کرج امانیتعمیر سردخانه کرج اموزشتعمیر سردخانه کرج اینستاگرامتعمیر سردخانه کرج تلفنتعمیر سردخانه کرج ثابتتعمیر سردخانه کرج جاده مخصوصتعمیر سردخانه کرج جهانشهرتعمیر سردخانه کرج چقدر استتعمیر سردخانه کرج چندهتعمیر سردخانه کرج چهارصد دستگاهتعمیر سردخانه کرج چینیتعمیر سردخانه کرج حسن آبادتعمیر سردخانه کرج حصارکتعمیر سردخانه کرج حصارک بالاتعمیر سردخانه کرج حضوریتعمیر سردخانه کرج خاکیتعمیر سردخانه کرج خرم آبادتعمیر سردخانه کرج خرمدشتتعمیر سردخانه کرج خشکتعمیر سردخانه کرج ذوب آهنتعمیر سردخانه کرج ذوب اهنتعمیر سردخانه کرج رودخانهتعمیر سردخانه کرج رونیکستعمیر سردخانه کرج زاگرستعمیر سردخانه کرج زعفرانیهتعمیر سردخانه کرج ژاپنتعمیر سردخانه کرج ژاپنیتعمیر سردخانه کرج ژانومهتعمیر سردخانه کرج ژله ایتعمیر سردخانه کرج سبزتعمیر سردخانه کرج سبزیجاتتعمیر سردخانه کرج سبکتعمیر سردخانه کرج سپاهتعمیر سردخانه کرج سپاهانتعمیر سردخانه کرج شبانه روزیتعمیر سردخانه کرج شماره تلفنتعمیر سردخانه کرج شماره تماستعمیر سردخانه کرج شهریارتعمیر سردخانه کرج صنعتیتعمیر سردخانه کرج ضایعاتتعمیر سردخانه کرج ضایعاتیتعمیر سردخانه کرج طالقانیتعمیر سردخانه کرج عظیمیهتعمیر سردخانه کرج غذاییتعمیر سردخانه کرج غربتعمیر سردخانه کرج غربیتعمیر سردخانه کرج غرفهتعمیر سردخانه کرج فردیستعمیر سردخانه کرج فردیس کرجتعمیر سردخانه کرج فروشتعمیر سردخانه کرج قائمتعمیر سردخانه کرج قیمتتعمیر سردخانه کرج قیمت مناسبتعمیر سردخانه کرج کجاستتعمیر سردخانه کرج کولرتعمیر سردخانه کرج گلشهرتعمیر سردخانه کرج گوشتتعمیر سردخانه کرج گوهردشتتعمیر سردخانه کرج لوازم منزلتعمیر سردخانه کرج مخصوصتعمیر سردخانه کرج مهرشهرتعمیر سردخانه کرج میوهتعمیر سردخانه کرج میوه فروشیتعمیر سردخانه کرج نمایندگیتعمیر سردخانه کرج نوتعمیر سردخانه کرج هزینهتعمیرات سردخانه کرج صفرتعمیرات سردخانه کرج صنعتیمرکز تخصصی تعمیر سردخانه در کرج

3 دیدگاه

 • با سلام و تشکر از اطلاعات خوبتون
  میخواستم سوال کنم آیا شما کلاس آموزشی دارید
  واینکه کارآموز هم میگیرید؟؟

  • سلام
   نظر لطف شماست.
   بله مجموعه در برنامه خودش در صورت دارا بودن شرایط افراد جذب هنرجو و کارآموز رو داره

 • خیلی کارتون درسته، یعنی خداییش کم مونده بود تعمیر کار قبلی ما رو بدبخت کنه
  همینکه تو تعطیلات اومدین و جلوی ضرر و زیان مارو گرفتین خدا خیرتون بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.