تعمیرات چیلر در کرج

تعمیرات چیلر در کرج


یکی از موارد فنی، مهندسی و تخصصی در رابطه با نگهداری و تعمیر تجهیزات تاسیسات صنعتی ، ساختمانی تعمیرات چیلر میباشد. در این مقاله تهیه شده از بهترین مرکز تعمیر چیلر در کرج، فدک سرما، به مسئله تعمیرات چیلر در کرج پرداخته شده است. اگر شما هم برای تعمیر چیلر به دنبال یک مرکز مجاز، حرفه و معتبر در کرج می گردید و تمایل دارید با جوانب این پروسه آشنا شوید ، حتما مطالب را تا پایان مطالعه کنید.

تعمیر چیلر و مینی چیلر تراکمی در کرج
تعمیر چیلر و مینی چیلر تراکمی در کرج

 

تعمیرات چیلر در کرج به چه خدماتی گفته می شود؟ خدماتی که برای بهبود راندمان چیلر همچنین برطرف نمودن ایرادات چیلر از قبیل ایرادات مکانیکی و الکتریکی صورت می‌گیرد و راندمان آن را به حداکثر می رساند تعمیرات چیلر می گویند.

مزیت های رقابتی فدک سرما در تعمیر چیلر 

پیش از هر چیز باید دلیل آن که فدک سرما در تعمیرات چیلر ر کرج بهترین است را بدانید :

 • همانطور که عنوان گردید مجموعه فدک سرما یکی از مراکز مجاز و معتبر تعمیر چیلر در کرج ، تحت نظارت اتحادیه محترم تعمیرکاران برودتی استان البرز می باشد.
 • در اختیار داشتن نیروها و تکنسین های مجرب متعهد و آموزش دیده از مرکز فنی حرفه‌ای استان البرز در جهت خدمات سرویس و تعمیر چیلر در کرج
 • دریافت اجرت نرخ بها و دستمزد طبق تعرفه ارائه شده از طرف اتحادیه محترم تعمیرکاران استان البرز
 • آشنایی با تمام دستگاه های چیلر تولید داخلی و خارجی
 • وقت شناسی تعهد و حس مسئولیت نسبت به تمامی پروژه ها
 • ارائه گارانتی نسبت به خدمات انجام شده در زمینه تعمیر چیلر به مشتریان عزیز

در چه زمان هایی چیلر نیاز به تعمیرات دارد ؟

دستگاه چیلر نیز مانند تمامی ماشین ها و ادوات مکانیکی و الکتریکی در زمینه تاسیسات صنعتی و خانگی نیاز به سرویس های دوره ای و همچنین تعمیرات و تعویض قطعات مصرفی دارد. این تعمیرات می‌تواند به صورت دوره ای و فصلی  انجام شود.

انواع چیلر ها

برای انجام تعمیرات چیلر در کرج، ابتدا باید با انواع چیلرها آشنایی داشته باشید. چیلر ها به سه دسته صنعتی نیمه صنعتی و خانگی تقسیم می شوند.

چیلر صنعتی 

بیشتر در محیط های تولیدی صنعتی، کارخانه جات و شرکت ها کاربرد دارند. ظرفیت این نوع چیلر از 50 تن تبرید به بالا می باشد.

شما می توانید جهت تکمیل اطلاعات خود مقاله تعمیر کولر گازی کرج  و نیز تعمیر سردخانه در کرج  را نیز مطالعه و از اطلاعات تخصصی این مطلب استفاده بفرمایید.

چیلر نیمه صنعتی 

از این نوع چیلر هم در بخش تهویه و سرمایش ساختمان استفاده می‌شوند (چیلر مرکزی) هم در قسمت موارد صنعتی سبک مانند دستگاه تزریق پلاستیک و دستگاه های لیزر.

چیلر خانگی (مینی چیلر)

از این نوع چیلر صرفا جهت تهویه و سرمایش برودت محیط ساختمان استفاده می شود و در ظرفیت های 2 تن تبرید الی 10 تن ساخته می‌شوند.

 

تعمیر چیلر در کرج
تعمیر چیلر در کرج

در مجموعه فدک سرما چه خدماتی در زمینه تعمیرات چیلر ارائه می‌شود ؟

با خدمات فدک سرما در راستای تعمیرات چیلر در کرج آشنا شوید:

 1. تعمیرات چیلر

تعمیرات چیلر یکی از خدمات اصلی مجموعه فدک سرما می باشد، چیلر یکی از تجهیزات اصلی در سیستم های صنعتی و خانگی است، از این رو خدمات تعمیرات چیلر از اهمیت خاص و بسزایی برخوردار میباشد.
تعمیرات چیلر نیاز به بهره وری از علم و فناوری به روز و همچنین داشتن تجربیات گذشته دارد.

مجموعه فدک سرما با سابقه ای بلند و درخشان و همچنین بهره وری از جدیدترین تکنولوژی ها و ابزار ها مفتخر به ارائه خدمات تعمیرات چیلر می باشد.

2. تعمیرات کمپرسور چیلر (سیم پیچی ، مکانیکی)

همانطور که می‌دانید کمپرسور چیلر به عنوان عضو اصلی دستگاه و قلب تپنده سیستم ایفای نقش می‌کند. از این رو تعمیرات کمپرسور چیلر به دو قسمت تعمیرات مکانیکی و تعمیرات الکتریکی (سیم پیچی) تقسیم می‌شود.
که انجام خدمات هر دو قسمت نیازمند داشتن دانش و مهارت و همچنین استفاده از قطعات و اجناس اورجینال و درجه یک می باشد.
مجموعه فدک سرما با افتخار این نوید را به مشتریان عزیز خود می دهد که تمامی خدمات تعمیرات کمپرسور مکانیکی و سیم پیچی دارای ضمانت نامه معتبر کتبی میباشد.

3. تعمیرات تابلو برق چیلر

به تابلو برق چیلر اتاق فرمان و اجرای فرامین و دستورات دستگاه چیلر نیز اطلاق می گردد.
کنترل تمام مدار قدرت مدار فرمان بررسی و چک نمودن خطاها و آلارم ها و دریافت سیگنال های صحیح و خطا همه و همه جزئی از وظایف تابلو برق چیلر می باشد.
محاسبه، طراحی، اجرا و ساخت تابلو برق چیلر نیاز به دانش و فناوری اصولی و کارآمد دارد همچنین ارائه خدمات و تعمیرات تابلو برق چیلر نیازمند تخصص و مهارت خاص خود می باشد از این رو که کوچکترین خطا در قسمت تابلو برق چیلر منجر به بروز حوادث خطرناک و همچنین اعمال خسارت های جبران ناپذیری به مالکان چیلر می باشد تعمیرات و خدمات تابلو برق چیلر علاوه بر داشتن و بنیه قوی و تکیه بر علم و دانش به روز نیازمند استفاده از تجهیزات و ابزار های به روز و دقیق و کالیبراسیون میباشد استفاده از ادوات و قطعات اصلی و اورجینال لازمه ارائه خدمات درجه یک به مشتریان عزیز در زمینه تعمیرات تابلو برق چیلر میباشد
مجموعه فدکسرما با افتخار اعلام می دارد ارائه تمام خدمات تعمیرات تابلو برق چیلر با استفاده از به روزترین تجهیزات و قطعات درجه یک می باشد

4. سرویس چیلر

تمامی دستگاه های مکانیکی و الکترونیکی برای طی روند صحیح و ثابت نگه داشتن راندمان تجهیزات در سطح عالی نیاز به سرویس دوره ای و منظم می باشند دستگاه چیلر نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد با توجه به افزایش هزینه ها و افزایش تجهیزات چیلر لازمه سرویس های دوره ای و فصلی چیلر بیش از پیش مورد اهمیت کارفرمایان قرار گرفته.
به عبارتی می توان گفت بزرگترین مزیت و حسن سرویس چیلر جلوگیری از ضرر و زیان احتمالی به تجهیزات چیلر می باشد همچنین ثابت نگهداشتن راندمان و بهره وری دستگاه چیلر نیازمند سرویس های اصولی به صورت دوره‌ای منظم می باشد.

5. اسیدشویی، سیخ زنی کندانسور چیلر

یکی از موارد سرویس چیلر که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است اسیدشویی و سیخ زنی کندانسور های آبی می باشد توجه داشته باشید عدم کارکرد صحیح کندانسور های آبی پوسته و لوله اکثراً به دلیل ایجاد رسوبات آهکی در مبدل کندانسور می باشد
با توجه به تجربیات پیشین در سالیان گذشته انجام عملیات اسید شویی و سیخ زنی کندانسور بهترین راه حل برای از بین بردن رسوبات و افزایش راندمان چیلر و همچنین کاهش مصرف برق چیلر می باشد

6. شارژ گاز چیلر

شارژ گاز چیلر یکی از خدمات مهم و حساس در نگهداری تجهیزات چیلر می باشد توجه داشته باشید انجام عملیات شارژ گاز چیلر نیازمند علم و دانش خاص خود می باشد اهمیت این موضوع از این حیث می باشد کمبود گاز چیلر مستقیماً تاثیر بر روی کمپرسور سیم پیچ و قطعات چیلر گذاشته و علاوه بر افت راندمان چیلر تاثیر های مخرب این نیز بر روی سیستم خواهد گذاشت و همچنین افزایش مقدار گاز چیلر نیز مانند کمبود گاز باعث ایجاد صدمه و لطمه به سیستم چیلر میشود
مورد دیگر استفاده از گازهای بی کیفیت و تقلبی باعث بروز هزینه‌های سنگین به صاحبان تجهیزات چیلر خواهد شد.

7. استارت ، راه اندازی فصلی، سالیانه چیلر

برای استارت راه اندازی فصلی چیلر حتماً نیاز به استفاده از یک تکنسین و یک مجموعه حرفه ای می باشد.
زیرا که در زمان استارت باید تمامی قطعات و ادوات کنترلی و تمامی تجهیزات مورد بررسی و تست قرار گیرند تا دستگاه چیلر در طول فصل کار با مشکل و ایراد مواجه نشود.
در بسیاری از موارد تعمیر و خدمات مشاهده گردیده استارت چیلر توسط افراد غیر متخصص صورت گرفته و همین امر با توجه به عدم داشتن علم و آگاهی و تست ادوات باعث بروز خسارت گردیده است

چرا برای دریافت خدمات و تعمیرات چیلر در کرج به فدک سرما اعتماد داشته باشیم ؟

زمانی که مشتری و کارفرما به مجموعه اعتماد کرده و سرمایه و چیلر خود را جهت تعمیر به ما واگذار می‌کند ، طبیعتا می‌ بایست نهایت دقت و مهارت را در جواب این اعتماد پاسخ داد. از همین رو مجموعه فدک سرما با در اختیار داشتن نیروهای متخصص متعهد و متبحر در زمینه تعمیرات چیلر در کرج بهره برده و تمام سعی خود را کرده که این خدمات را به نحو احسن انجام داده و در کوتاه ترین زمان و کاهش هزینه ها به مشتری ارائه دهد شرکت فدک سرما برای تمامی خدماتی که به مشتریان خود ارائه می‌کند از جمله تعمیرات چیلر در کرج گارانتی معتبر مدت دار تقدیم کرده و در قبال این گارانتی خدمات متعهد می‌گردد که در صورت بروز هرگونه مشکل نسبت به رفع ایراد اقدام نماید.

تعمیرات چیلر در کرج - فدک سرما

 

مجموعه فدک سرما یکی از مراکز مجاز و معتبر در زمینه تعمیرات چیلر در کرج میباشد. متاسفانه در حال حاضر 90 درصد مراکز تعمیرات چیلر در کرج فاقد مجوز کسب در این زمینه بوده و بصورت غیر مجاز فعالیت می‌نمایند. همانطور که میدانید مراکز غیر مجاز و فاقد به هیچ وجه قابل اعتماد نیستند ، چون نمی‌توان از این مجموعه ها در مراجع قضایی و اتحادیه پیگیری و شکایت در رابطه با امور انجام شده در زمینه مالی و خدمات فنی نمود. پس در انتخاب مجموعه خدمات فنی جهت تعمیرات چیلر نهایت دقت و تحقیق را به عمل آورید.

 

تعمیرات چیلر در کرج
تعمیرات چیلر در کرج

 

۵ ویژگی برتر فدک سرما در زمینه تعمیرات در کرج

 • اول تجربه و عملکرد متوالی و پیاپی چندین ساله
 • دوم در اختیار داشتن نیروها سرویس کار و تعمیر کار متخصص و معتمد
 • سوم دریافت هزینه تعمیر و سرویس طبق نرخ مصوبه قانونی
 • چهارم استفاده از قطعات اورجینال و استاندارد و با کیفیت.تعمیرات چیلر در کرج
 • پنجم وقت شناسی و خوش قولی نیروهای متخصص و انجام خدمات تعمیر و سرویس در زمان مشخص و عدم بدقولی سرویسکاران

به جرات می توانیم بگوییم که فدک سرما تنها مرکز تخصصی تعمیرات در کرج است که توانسته حرفه ای ترین خدمات را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

 

تعمیرات چیلر در کرج - فدک سرما

برای دریافت مشاوره در زمینه تعمیر چیلر در کرج با ما تماس بگیرید.

مجموعه فدک سرما برای رفاه حال مشتریان و همچنین شرایط ایجاد شده در رابطه با محدودیت ها و پروتکل های بهداشتی کرونا، آماده ارائه مشاوره تخصصی فنی مهندسی در رابطه با تعمیر چیلر در کرج به صورت رایگان به مشتریان و مخاطبین خود می باشد.

تماس با ما

11 دیدگاه

 • با سلام
  خواستم تشکر کردم از مجموعه فدک سرما که سر تایمی که قول داده بودن تشریف آوردن
  و خیلی دقیق ایراد چیلر مجموعه مارو تشخیص دادن و نسبت به تعمیر و راه اندازی اقدام کردن.
  ویک حسن دیگه اینکه بعد از انجام خدمات آموزش های لازم رو به نیروها دادن و به تمام سوالات دقیق جواب دادن
  و نکات لازم رو آموزش دادن

 • با سلام خدمت شما دوستان عزیز
  خواستم بگم مجموعه فدک سرما واقعاً یکی از مراکز حرفه ای و عالی تو کرج هست
  چیلر مجموعه ما به یه مشکلی خورده بود و با چند تعمیرگاه چیلر تماس گرفتیم و حقیقت نتونستن ایراد رو تشخیص بدن
  اما تیم فدک در عرض 1 ساعت مشکل رو برطرف کرد و دستگاه راه‌اندازی شد

  • سلام دوست عزیز
   این نظر لطف شما نسبت به ماست
   ما کاری بجز انجام وظیفه انجام ندادیم.
   و 100 در 100 به این موضوع واقف هستیم که ما هم خیلی کم و کاستی ها داریم.و خیلی راه درازی تا حرفه ای شدن….
   اما این امید و انگیزه رو داریم که برای حرفه ای شدن و تبهر که به رضایت مشتری ختم بشه ،تمام سعی و تلاشمون رو در زمینه تحقیقات ،پژوهش و یادگیری اصول ،طبق آخرین و بروزترین متد انجام میدیم.

 • سلام وقت بخیر
  میخواستم سوال کنم
  آیا چیلر تراکمی با کندانسور آبی و برج خنک کننده، هر سال نیاز به سرویس داره؟؟؟
  و مورد دوم اینکه سرویس چیلر شامل چه مواردی میشه؟؟؟

  • با سلام خدمت شما دوست عزیز
   موضوع سرویس فصلی چیلر یک اصل در نگهداری و ثابت نگه داشتن راندمان محسوب میشه
   و اینکه فرمودید سرویس سالیانه نیاز هست، بله حتما،،،
   اما موردی که گمان میکنم شما بدنبال اون هستید، نوع سرویس و خدماتی هست که شما نیاز دارید.
   سرویس چیلر (آبی _ کندانسور آب خنک)
   ابتداعا شامل سرویس، شستشو تشتک و پکینگ های برج میشه، سرویس قسمت کلگی برج، بازدید تسمه و بلبرینگ و وضعیت موتور فن و همچنین گریس کاری و،،،
   وضعیت فیلتر صافی کف برج و همچنین تست وضعیت پرکن. شناور
   اما در قسمت یونیت، باید حتما درب کندانسور (شل، تیوپ) باز بشه و وضعیت و شرایط تیوپ ها بررسی بشه.
   شرایطی هست که بسته به سختی آب در فصل کارکرد گذشته خوب بوده و نیاز به خدمات اسیدشویی و سیخ و فرچه تیوپ ها نیست.
   اما در بسیاری شرایط نیاز به هر دو و یا یکی از موارد فوق هست.
   در نهایت حتما باید استرینر های روی شیر پمپ هم سرویس بشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.